SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Deniz Ateş Bitnel’in ocağını söndürdüler

Deniz Ateş Bitnel’in ocağını söndürdüler

2015-16 sezonunda yönettiği Trabzonspor-Galatasaray maçındaki kötü yönetiminin ardından dinlendirme cezası verilen Deniz Ateş Bitnel'in şu sıralar bir aile dramı yaşadığı iddia ediliyor.

Geçtiğimiz sezon yönettiği olaylı Trabzonspor – Galatasaray maçının ardından Merkez Hakem Kurulu (MHK) tarafından uzun süreli dinlendirilen hakem Deniz Ateş Bitnel’in aile dramı yaşadığı iddia edildi.

Futbolarena’nın haberine göre, Bitnel’e tepki gösteren taraftarlar, çocuğunun okuluna gidip tepki gösterdiler. Deniz Ateş Bitnel’in Galatasaray-Trabzonspor maçından sonra ailesine yapılanlardan sonra çocuğunun psikolojik tedavi gördüğü ortaya çıktı.

Bitnel’in çocuğunu saldırgan taraftarlardan öğretmenleri koruduğu ve bu durum hakkında ailelerini bilgilendirdiği belirtildi.

EŞİ İSTİFA ETMEK ZORUNDA KALDI

Deniz Ateş Bitnel’in eşinin işyerine gidilerek baskı yapıldığı ve bu yüzden eşinin işinden istifa etmek zorunda kaldığı ifade edildi. Hakemlik yaptırılmayan Bitnel’in tüm aile ekonomisinin çökmüş durumda olduğu, genç hakemin krediyle aldığı evinin taksitlerini ödeyemeyecek duruma geldiği yazıldı.

Deniz Ateş Bitnel, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röprotajdan dolayı 60 gün hak mahrumiyeti cezasına çarptırılmıştı.