SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Volkan Demirel’e derbi motivasyonu Fatih Terim’den

Volkan Demirel’e derbi motivasyonu Fatih Terim’den

Fenerbahçe'de Volkan Demirel, derbiye günler kala milli takım kapısının açılmasıyla moral buldu. Yönetimden de ‘tahrik’ uyarısı geldi.

Sezona formsuz başlamasına rağmen haftalar geçtikçe gerçek kimliğini bulan Fenerbahçe’nin tecrübeli kalecisi Volkan Demirel, Galatasaray derbisi öncesi iyice motive hale geldi.

İrfan YİRMİBEŞ / ÖZEL HABER

Bunda aslan payı ise Galatasaray’ın efsane hocası, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'e ait. Terim'in “Volkan'ın oynamak istemesi hoşuma gitti. Onu milli takıma birinci kaleci olarak çağırırım” sözleri tecrübeli eldiveni heyecanlandırdı. “Göstereceğim performansla milli takıma döneceğim” diyen Volkan'ın derbiye de büyük önem verdiği öğrenildi.

15 Kasım 2016Volkan Demirel ve Mehmet Topal`dan takım arkadaşlarına Galatasaray derbisi uyarısıVolkan Demirel ve Mehmet Topal, ezeli rakipleri ile hiç karşılaşmamış takım arkadaşlarına sürekli eski derbilerin videolarını ve yaşadıkları sevinç görüntülerini izlettiriyor.İlgili Haberi Oku

‘TAHRİKLERE GELME'

Yönetim ise farklı bir endişeyle takım kaptanıyla bir görüşme gerçekleştirdi. Yöneticiler, daha önce oynanan derbilerde Galatasaraylı oyuncularla tartışmalar yaşayan Demirel'e, “Saha içinde takıma zarar verecek hareketlerden kaçınmalısın. Rakibin ve rakip taraftarların tahriklerine aldırış etme. Sen takımın kaptanısın ve ona göre hareket et” uyarısında bulundu.