SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçeli başkan, Ricardo Quaresma forması için paraya kıydı

Fenerbahçeli başkan, Ricardo Quaresma forması için paraya kıydı

ABD’deki şampiyonluk balosunda Fenerbahçe Derneği’nin eski başkanı Ömer Ekici, 5.500 dolar ödeyerek Ricardo Quaresma'nın imzalı formasını satın aldı.

New York'da düzenlenen Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlamasında keyifli anlar yaşandı. Şampiyonluk kupasının da getirildiği kutlamalara Başkan Fikret Orman ve yönetici Şafak Mahmut Yazıcıoğlu'nun yanı sıra 1200 davetli katıldı.

Ali AYDIN / ÖZEL HABER

Hakan Altun'un şarkılarıyla renk kattığı gecenin en dikkat çeken olayını eski Fenerbahçe Derneği'nin başkanı Ömer Ekici gerçekleştirdi. Ekici, açık arttırmadaki imzalı Quaresma formasını 5 bin 500 dolar ödeyip, satın aldı. Ekici, sosyal medyadan “Gecenin en değerli forması” diyerek duyurdu.

15 Kasım 2016Ricardo Quaresma döktürüyorPortekiz'in 4-1'lik Letonya galibiyetinde 65'te oyuna girip yaptığı 2 asistle büyük pay sahibi olan Ricardo Quaresma,, Beşiktaş ve milli takımdaki son 12 resmi maçında 10 gole katkıda bulundu.İlgili Haberi Oku

ENGELLİLERE 25 BİN DOLAR

Gerçen sene düzenlenen baloda Vodafone Arena için 15 bin dolar bağışlayan dernek, bu sene de engelli sporculara destek olmak için 25 bin dolar bağışta bulundu. Öte yandan Aboubakar için hazırlanan özel besteyi Hakan Altun ve sinema oyuncusu Zafer Alagoz birlikte okudu. “Ali yazar, Veli bozar, golleri atsın Aboubakar” diyerek tempo tutan ikili, davetlileri coşturdu.