SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Türkiye 1inci Ligi’nde 9 maçtır galip gelemeyen son sıradaki Manisaspor’un teknik direktörü Sait Karafırtınalar, takımında büyük bir kazanma isteği olduğunu belirtti, “Mücadelemizi skora yansıtmayı hedefliyoruz” dedi. Sait Karafırtınalar, Tarık Almış Tesisleri’ndeki sahanın bakımdan geçmesi nedeniyle tesislerine döndüklerini belirtti, “En büyük sıkıntımız skor bulmak. Bunu bu hafta Samsunspor maçında aşmak istiyoruz. Futbolcularım antrenmanlarda çok hırslı. Şimdiye kadar çalıştığım takımlarda görmediğim kadar hırslı çalışıyorlar” dedi.

Alınacak galibiyetin kendileri için çok önemli olduğunun altını çizen Sait Karafırtınalar, Samsunspor’un da sıkıntı yaşadığını hatırlattı, “Puan almak, bizim kadar onlar için de çok önemli. Bu yüzden kıran kırana mücadelenin yaşanacağı bir maç olacak. Şanssızlığımızı kırarak kazanmak, ardından bu galibiyetleri seri hale getirmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Konde’nin sakatlığının sürdüğü siyah-beyazlılarda sağ kasığında sakatlık bulunan Bulgar stoper Dimov’in maça yetişip yetişemeyeceği ise belirsizliğini koruyor.