SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın sağı belirsiz

Kritik Fenerbahçe derbisi öncesinde Sow’a özel önlem almak isteyen Teknik Direktör Jan Olde Riekerink, Sabri-Cavanda-Linnes üçlüsü arasında son kararını vermedi.

Güncellenme: 11:18, 15/11/2016
Galatasaray’ın sağı belirsiz

Galatasaray’da son yıllar bitmeyen sağ bek çilesi, Fenerbahçe derbisi öncesinde Teknik Direktör Jan Olde Riekerink'i kara kara düşündürüyor. Sabri, Cavanda ve Linnes arasında son tercihini yapamayan Hollandalı çalıştırıcı, üç futbolcusundan da istediği verimi alamadı. Sow'un sürati ve son haftalardaki formuna önlem almak isteyen Riekerink, sağ beke önem veriyor.

15 Kasım 2016Galatasaray`a Balde tehditiBruma için İngiliz kulüpleriyle görüşen menajer Catio Balde, Sarı- Kırmızılılar'ın elini zayıflatmak için yeni sözleşme çağrılarını yanıtsız bırakıyor. Balde, 2018’de sözleşmesi bitecek olan Bruma’nın transferini kolaylaştırmak için her yolu deniyor.İlgili Haberi Oku

Son haftalarda sahada yürüyen, bütün hücumlarda adamını kaçıran Sabri'yi tecrübesi nedeniyle önde tutan Riekerink Bey, oyuncusunun fiziksel açığını kapatmaya çalışıyor. Cavanda ve Linnes'in de Sabri'den aşağı kalır yanı olmadığını düşünen 53 yaşındaki çalıştırıcı, son kararını yapılacak idmanların bitiminde verecek.