SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yener Orhan’a sürpriz doğum günü

Kayseri Birinci Amatör Küme A Grubu takımlarından Argıncıkspor’nun 36 yaşındaki tecrübeli oyuncusu Yener Orhan’a sahada eşi tarafından sürpriz doğum günü düzenlendi.

Güncellenme: 18:13, 14/11/2016
Yener Orhan’a sürpriz doğum günü

Kayseri Birinci Amatör Küme A Grubu takımlarından Argıncıkspor'nun 36 yaşındaki tecrübeli oyuncusu Yener Orhan'a, Kaoğlu Yapı Himmetdedespor maçı öncesi eşi Bahar Aycan Orhan ve takım arkadaşları tarafından doğum günü sürprizi yapıldı. Futbolcu Orhan'ın eşi Bahar Aycan Orhan ve takım arkadaşları, maç öncesi sürpriz yaparak eşinin doğum gününü sahada kutladı. Argıncıkspor'lu oyuncuların sahaya çıktıkları anda ellerindeki pankart ve maskelerle Orhan'a sürpriz yaparak şaşırttı.

Bahar Aycan Orhan maç öncesi Yener Orhan'ın takım arkadaşları ile yapmış olduğu bu sürpriz doğum günü kutlaması da tribündeki futbolseverler tarafından ilgi ile izlendi. Argıncıkspor'lu futbolcular sahada üzerinde, ‘Seni Seviyorum. İyi ki doğdun' yazılı pankart açtı. Açılan pankartın ardından oyuncular ellerinde Yener Orhan'ın resmi olan maskeleri yüzlerine takarak 36 yaşına giren oyuncunun yaş gününü kutladı. Olanlar karşısında büyük şaşkınlık yaşayan Yener Orhan, takım arkadaşlarına ve eşi Bahar Aycan Orhan'a teşekkür etti. 36 yaşına giren Argıncıkspor'un başarılı futbolcusu Yener Orhan, “Erken gelen doğum günü sürprizi ile çok mutlu oldum. Gerçekten çok mutlu oldum. Eşime ve takım arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Bu mutlu günümü unutmayan herkese de teşekkür ederim. Hayatımda ilk kez böyle bir doğum günü kutladım.” diye konuştu.