SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sakatlığı nedeniyle uzun bir süredir forma giyemeyen Beşiktaşlı futbolcu Veli Kavlak, Radyospor’a konuştu. Kavlak, önemli açıklamalarda bulundu.

28 yaşındaki futbolcunun açıklamaları şu şekilde:

“Hedefim ikinci devre oynamak”

“Şu an Viyana’da tedavi sürecindeyim. Tam 10 hafta önce ameliyat oldum. Bu hafta sonu İstanbul’a döneceğim. Önümüzdeki hafta başı bireysel ve top ile idmana başlayacağım. 3-4 hafta sonra da takımla antrenmana çıkmayı planlıyorum. Hedefim ikinci devre itibariyle oynamak.”

“Gerçekleri açıklayacağım!”

“Bütün gerçekleri olanları takıma geldikten sonra anlatacağım. Çünkü bu süreç beni çok yordu ve yıprattı. İnşallah döndükten sonra gerçekleri açıklayacağım ve gerçekleri şu an kimse bilmiyor. Zamanı geldiğinde gerekenleri anlatacağım. Benim geçirdiğim ameliyatlarda yanlış şeyler yapıldı. Şimdi her şey olumlu giderken konuşmak istemiyorum. Tabii bu duruma gelmemin sorumlularını açıklayacağım.”

“Kulübe oyuncu önermedim”

Veli Kavlak’ın yönetime önerdiği isim olarak adı çıkan Sabitzer sorusunu yanıtlayan Veli Kavlak, “Ben Beşiktaş’a oyuncu önermedim. Ben futbolcuyum ve işim bu değil. Transfer komitesinde değilim” dedi.