SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tolgay Arslan’a Fenerbahçe zammı

Beşiktaş’ın gurbetçi yıldızı Tolgay Arslan için Fenerbahçe'nin de devreye girdiği iddiası üzerine yönetim, başarılı oyuncusuna yapmayı planladığı ücret iyileştirmesini arttırma kararı aldı.

Güncellenme: 09:40, 14/11/2016
Tolgay Arslan’a Fenerbahçe zammı

Beşiktaş’ın devre arasında sözleşmesini uzatıp ücretine zam yapma hazırlığı içinde olduğu Tolgay Arslan için Fenerbahçe'nin de devreye girdiği öne sürüldü.

Ali AYDIN / ÖZEL HABER

Fenerbahçe’nin, yıllık 1 milyon 450 bin Euro kazanan Tolgay Arslan’a sezon başına 3 milyon Euro'luk teklif sunacağı ve bonservisi için de 7 milyon Euro'yu gözden çıkardığı söylentileri Beşiktaş yönetimini harekete geçirdi. Tolgay, Manchester United, Valencia, Inter ve Napoli'nin de takibinde…

13 Kasım 2016`Dişi Ronaldinho` tek başına Beşiktaş`ı yıktı!Kadınlar Futbol 1. Lig’de 1207 Antalya Döşemealtı Belediyespor, Beşiktaş’ı Kolombiyalı Lady Andrade’nin 2 golüyle 2-1 mağlup etti. Gollerin yanı sıra şık çalımları, pası ve vücudundaki dövmeleriyle dikkati çeken Andrade, sempatik tavırlarıyla da taraftarın beğenisini kazandı. İlgili Haberi Oku

YILLIK 3 MİLYON EURO ÖNERİLECEK

Yönetim, 26 yaşındaki oyuncunun devre arasında yıllık 2 milyon Euro karşılığında 2018'den 2020'ye uzatmayı planladığı yeni sözleşmesindeki bu zammı arttırma kararı aldı. Fenerbahçe'ye karşı kalkan olarak 3 milyon Euro civarı yıllık kazanç önerilmesi düşünülen gurbetçi yıldız, “Kulübümde mutluyum. Yönetimle devre arası görüşeceğiz ve büyük olasılıkla kalacağım. Türkiye'de ilk tercihim her zaman Beşiktaş” açıklamasını yapmıştı.

Yayınlanma Tarihi:08:53,