SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Tolgay Arslan’a Fenerbahçe zammı

Tolgay Arslan’a Fenerbahçe zammı

Beşiktaş’ın gurbetçi yıldızı Tolgay Arslan için Fenerbahçe'nin de devreye girdiği iddiası üzerine yönetim, başarılı oyuncusuna yapmayı planladığı ücret iyileştirmesini arttırma kararı aldı.

Beşiktaş’ın devre arasında sözleşmesini uzatıp ücretine zam yapma hazırlığı içinde olduğu Tolgay Arslan için Fenerbahçe'nin de devreye girdiği öne sürüldü.

Ali AYDIN / ÖZEL HABER

Fenerbahçe’nin, yıllık 1 milyon 450 bin Euro kazanan Tolgay Arslan’a sezon başına 3 milyon Euro'luk teklif sunacağı ve bonservisi için de 7 milyon Euro'yu gözden çıkardığı söylentileri Beşiktaş yönetimini harekete geçirdi. Tolgay, Manchester United, Valencia, Inter ve Napoli'nin de takibinde…

13 Kasım 2016`Dişi Ronaldinho` tek başına Beşiktaş`ı yıktı!Kadınlar Futbol 1. Lig’de 1207 Antalya Döşemealtı Belediyespor, Beşiktaş’ı Kolombiyalı Lady Andrade’nin 2 golüyle 2-1 mağlup etti. Gollerin yanı sıra şık çalımları, pası ve vücudundaki dövmeleriyle dikkati çeken Andrade, sempatik tavırlarıyla da taraftarın beğenisini kazandı. İlgili Haberi Oku

YILLIK 3 MİLYON EURO ÖNERİLECEK

Yönetim, 26 yaşındaki oyuncunun devre arasında yıllık 2 milyon Euro karşılığında 2018'den 2020'ye uzatmayı planladığı yeni sözleşmesindeki bu zammı arttırma kararı aldı. Fenerbahçe'ye karşı kalkan olarak 3 milyon Euro civarı yıllık kazanç önerilmesi düşünülen gurbetçi yıldız, “Kulübümde mutluyum. Yönetimle devre arası görüşeceğiz ve büyük olasılıkla kalacağım. Türkiye'de ilk tercihim her zaman Beşiktaş” açıklamasını yapmıştı.