SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’dan Fenerbahçe’ye Göksenin Köksal cevabı

Galatasaray Kulübü, Fenerbahçe Kulübü'nin Göksenin Köksal için yaptığı açıklama üzerine cevap niteliğinde bir açıklama yayınladı.

Güncellenme: 16:25, 14/11/2016
Galatasaray’dan Fenerbahçe’ye Göksenin Köksal cevabı

Galatasaray Kulübü, Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nde Fenerbahçe ile oynadıkları maçta yaşanan olaylar nedeniyle açıklama yaptı. Sarı-lacivertli kulübün, Göksenin Köksal’ın taraftarları tahrik ettiği ve 6222 sayılı yasa gereği şikayette bulunacağını açıklaması üzerine, Galatasaray resmi siteden cevap verdi.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklama şöyle;

“Sporda dostluk, fair-play ve barıştan sadece kendi çıkarları söz konusu olduğunda bahseden malum camianın 20 Kasım'da oynayacağımız önemli maç öncesi tahriklerine cevap hakkımızı saklı tutar, spor kamuoyunu kışkırtan ve gerginlik yaratmak isteyen bu davranışı kınadığımızı bildiririz.

Sporcumuz Göksenin Köksal üzerinden yapılmaya çalışılan bu komik algı operasyonunun parçası olmayacağımız, oyuncumuzu mesnetsiz iddialar karşısında yalnız bırakacağımız anlamına gelmemektedir.

Malum kulüp başkanının ve kaptanının, takımlarının ceza almaması için üçüncü anonsu bizzat yaptıkları bir salonda yaşanan rezilliklerin, Galatasaray'ın milli oyuncusu üzerinden aklanmaya çalışılması Türk halkının zekâsına hakarettir.

Galatasaray Spor Kulübü”

14 Kasım 2016Fenerbahçe`den Göksenin Köksal için 6222 şikayeti!İlgili Haberi Oku

Yayınlanma Tarihi:16:24,