SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fikret Orman açıkladı: Beşiktaş’a gelmek istiyor

Beşiktaş Başkanı Orman, Gökhan Töre’nin devre arasında dönüşünü tek bir koşulda kabul etti. Orman, West Ham’ın ödediği 2.5 milyon poundluk bedelinin geri ödenmemesi durumunda oyuncunun siyah­-beyazlılara gelebileceğini dile getirdi.

Güncellenme: 11:21, 14/11/2016
Fikret Orman açıkladı: Beşiktaş’a gelmek istiyor

Son dönemde West Ham United'da adeta istenmeyen adam pozisyonuna düşen Gökhan Töre konusunda yeni bir gelişme yaşandı. Daha önce devre arasında Gökhan'ın dönmesi konusunda bir talepleri olmadığını aktaran Başkan Fikret Orman, İngiliz basınına son durumu yorumladı.

The Sun gazetesine konuşan Başkan Orman'ın Gökhan'ın tek bir şartla geri gelebileceğini belirtti. West Ham'a herhangi bir ödeme yapmayacaklarını vurgulayan siyah­beyazlı kulübün Başkanı, “Gökhan Töre şu anda Beşiktaş'a gelmek istiyor. Biz tek bir şartla buna onay veririz, eğer West Ham hiçbir ücret talep etmezse olur. 2.5 milyon poundluk kiralama bedelini West Ham'a geri ödemeyiz. Bunu kabul ederlerse geri dönebilir” dedi.

Bilindiği gibi Gökhan için 2.5 milyon pound kiralama bedeli ödeyen İngiliz kulübü, sözleşmedeki, 10 milyon poundluk satın alma maddesini de kabul etmişti.

Kaynak: Milliyet