SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Muratbey Uşak’ta moraller bozuk

Spor Toto Basketbol Ligi'nde üst üste üçüncü, 6 haftada dördüncü yenilgisini evinde Yeşilgiresun Belediyespor karşısında alan Muratbey Uşak'ta teknik heyet, kadroyla ilgili yeni kararlar almaya hazırlanıyor.

Güncellenme: 11:48, 13/11/2016
Muratbey Uşak’ta moraller bozuk

FIBA Şampiyonlar Ligi’nde de umduğunu bulamayan kırmızı siyahlılarda bazı yabancı oyuncular beklenen çıkışı yapamazken, daha önce Hazell’le yollarını ayırıp Harrison ve Auguste’u renklerine bağlayan yönetim, yeni transfer planları yapıyor.

Kairys, Mckissic ve Mesut gibi önemli oyuncuların sakatlık problemleri nedeniyle forma giyememesi de Muratbey Uşak’ı zorlarken Antrenör Ozan Bulkaz, Yeşilgiresun maçının ardından, “Evimizde beklemediğimiz bir yenilgi aldık. Karşılaşmanın ilk periyodunda basketbol dışında çok şeye kafa yorduk. Karar almamız gereken bazı konular var. Sorunlarımızı giderip en iyi şekilde mücadeleye devam edeceğiz. Tabii ki bunun değerlendirmesini yönetim ve biz yapacağız” ifadelerini kullandı. Bu arada kırmızı siyahlı oyuncuların Yeşilgiresun sınavı öncesi maaşlarını yarım aldıkları, bu yüzden moralsiz oldukları iddia edildi.