SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Karim Benzema İstanbul’da paparazzilik yaptı

Real Madrid'in dünya yıldızı oyuncusu Karim Benzema, iş için geldiği İstanbul'a hayran kaldı. Şehri boğaz manzaralı bir yerden seyreden Benzema, "Türkler'e yabancı değilim. Çok iyi insanlar. Ailemle birlikte buraya yine geleceğim" diye konuştu.

Güncellenme: 15:42, 13/11/2016
Karim Benzema İstanbul’da paparazzilik yaptı

B4L şirketi ile girdiği iş birliği anlaşması için İstanbul’a gelen Real Madrid’li futbolcu karim Benzema konakladığı Tarabya Oteli’nde basın toplantısı düzenledi. B4L Organizasyon şirketi sahibi Ümit Akbulut ile basın toplantısını gerçekleştiren Benzema, “Daha önce Antalya Kemer’e taile gelmiştim, çok güzeldi, yine geleceğim, ailemi tatile getirmek istiyorum’ dedi. Türkiye’de en beğendiği futbol takımları arasında Beşiktaş’ın bulunduğunu belirten Benzema, ‘Paris’te bir çok Türk arkadaşım var, onlarla da çok sık sohbet edip görüşüyoruz, Türkler’e yabancı bir insan değilim, çok iyi insanlar olduğunu düşünüyorum’ dedi. İstanbul seyahatinde kenti de gezeceğini söyleyen Fransız futbolcu, ‘Sultanahmet Camii’ni merak ediyorum, orayı göreceğim” dedi.

İstanbul’a gelen Karim Benzema şehir turu yaptı. Sahil gezisi yapan Benzema şehir ve boğaz manzaralı bir kafede İstanbul’u seyretti. Boğaza karşı hatıra fotoğrafı çektirdiği sırada kendisini görüntüleyen gazetecileri fark eden Benzema, fotoğrafçının makinesini isteyip o da bir bakıma paparazzilik yaptı. Her şeyden habersiz olan, kafenin üstündeki balkondan aşağıda bir yıldız futbolcunun olduğunu fark etmeyen ev sahiplerinin de koyu sohbetlerinin yansıdığı kareler ilgi çekiciydi.

AMKSPOR / ÖZEL

benzema-15122

Yayınlanma Tarihi:15:01,