SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim’den Riekerink Galatasaray açıklaması

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, adının sürekli Galatasaray ile anılması ile ilgili gelen soruya yanıt verdi. Terim bunun normal olduğunu fakat milli takımda çalışırken bunu düşünmediğini söyledi.

Güncellenme: 00:30, 13/11/2016
Fatih Terim’den Riekerink Galatasaray açıklaması

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, A Milli Takımımızın Kosova’yı 2-0 yendiği maçın ardından düzenlediği basın toplantısında Galatasaray iddialarıyla ilgili konuştu. Jan Olde Riekerink’e kendisinin sorulması ile ilgili görüşü merak edilen Terim, bunun normal olduğunu söyledi.

Fatih Terim, adının Galatasaray ile ilgili anılmasıyla ilgili Jan Olde Riekerink’e de mesaj gönderdi.

Tecrübeli teknik adam yaptığı açıklamada, “Benim adımın Galatasaray ile anılması normal bir şey arkadaşlar. Ben hayatımın hiçbir döneminde bir kulüple çalışırken, başka bir takımla görüşmedim. Ben onun (Riekerink) rahat olmasını isterim. Zaten rahat da görünüyor. Galatasaray’ın tarihine geçmiş bir adam, seyircinin özlemi, seyirci ile özdeşleşmiş… Bundan normal ne olabilir? Bir daha söyleyeyim. Galatasaray ile benim adımın geçmesi kadar normal bir şey olamaz” şeklinde konuştu.

12 Kasım 2016Fatih Terim: Kadroya almak gönlümü almak değilFatih Terim, Arda Turan’ın kadroya tekrar alınması ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Bazı şeyleri unutmadığının altını çizen Terim, “Kadroya almak gönlümü almak değildir. Bu karar içime sinmedi” diyerek meselenin kapanmadığını ifade etti. Arda’nın çağırılmasında Emre Belözoğlu’nun aracı olduğunu doğrulayan deneyimli teknik adam, Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan talimat almadığını vurguladı.İlgili Haberi Oku