SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kadınlar Gölbaşı’nda sahaya indi… Öğretmenler öğrencilere karşı…

Gölbaşı Anadolu Lisesi’nde kadın öğretmenler ile kız öğrenciler arasında futbol müsabakası düzenlendi.

Güncellenme: 11:18, 12/11/2016
Kadınlar Gölbaşı’nda sahaya indi… Öğretmenler öğrencilere karşı…

Ankara'da Gölbaşı Anadolu Lisesi'nin kadın öğretmenleri ile kız öğrencileri arasında futbol müsabakası düzenlendi. Beden öğretmeni Hakan Ayata’nın hakemliği yaptığı futbol müsabakasında daha önce ayağına top değmeyen farklı branşlarda 7 kadın öğretmen, öğrencilerine mağlup oldu.

11 Kasım 2016Nevriye Yılmaz Galatasaray`a geri döndü!Bir süre önce aktif spor yaşamını noktalayan Nevriye Yılmaz, Galatasaray Kadın Basketbol Takımı'nda yardımcı antrenör olarak göreve başladı.İlgili Haberi Oku

Okul bahçesinde oynanan oyunda kız öğrencilerin antrenörlüğünü okul müdürü Mevlüt Yalçınyiğit yaparken ateşli ve coşku tavırları da dikkat çekti. Zaman zaman kendini tutamayan okul müdürü Yalçınyiğit’in sahaya girerek öğrencilerine taktik verdiği görülürken, hakemden de sarı kart görmesi keyifli anların yaşanmasına sahne oldu. Okulun diğer öğrencileri tezahüratlarla da hem arkadaşlarına hem de öğretmenlerine destek olurken, maç sonucunda kız öğrenciler, kadın öğretmenlerini 4-1 mağlup etti.

11 Kasım 2016Arsene Wenger`i bekleyen Donald Trump tehlikesi!Arsenal’deki performansı pek çok kişi tarafından tartışılan Arsene Wenger’i Donald Trump sıkıntısı bastı. ABD’nin yeni başkanı, Fransız çalıştırıcıyı bundan yedi ay önce adeta yerin dibine soktu.İlgili Haberi Oku

Okul Müdürü Yalçınyiğit maç sonucunda şu açıklamalarda bulundu:

“Okulumuzda öğretmen ve öğrencilerimiz çok güzel bir aktivite gerçekleştirdi. Kendilerini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Gölbaşı Anadolu Lisesi akademik anlamda ki başarısını sosyal, spor kültürel gibi alanlarda yaymaya devam ediyor. Hedefimiz Türkiye de her anlamda ilk üçe girmektir.”