SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eskişehirli Uğur, benzeri Galatasaraylı Selçuk ile tanıştı

1 Eskişehir'de fabrika işçisi 24 yaşındaki Uğur Uçak, benzeri Galatasaraylı 31 yaşındaki milli futbolcu Selçuk İnan ile tanışma fırsatını yakaladı.
2 Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir fabrikada işçi olarak çalışan ve bekar olan Uğur Uçak, Eskişehir'de Galatasaraylı futbolcu Selçuk İnan'a benzerliği ile tanınıyor.
3 Kendisinin koyu bir Eskişehirspor taraftarı olduğunu belirten ve yıllardır milli futbolcu İnan ile tanışma fırsatı arayan Uğur Uçak, 5 yaşındayken ailesinin kendisine şu an Selçuk İnan'ın forması olan 8 numaraları Galatasaray forması giydirilerek fotoğraf çektirdiğini söyledi.
4 Geçtiğimiz hafta çalıştığı işyerinden izin alarak İstanbul'a giden ve Galatasaray'ın antermanını izleyen Uçak, antrenman sonrası Selçuk İnan ile tanıştı.
5 Galatasaraylı futbolcular antrenmanda Selçuk İnan'a çok benzeyen Uğur Uçak'ı görünce şok oldular...
6 Uçak: "Geçtiğimiz hafta İstanbul'a Selçuk İnan ile tanışmaya gittim. Florya Tesisleri girişinde özel güvenlik görevlileri ilk önce beni gerçek Selçuk İnan sandılar.
7 "Daha sonra içeriye girdim. Yanıma Muslera ve Sneijder de geldi. Benim Selçuk İnan'a çok benzediğimi onlar da söylediler."
8 "Selçuk İnan da gerçekten kendisine benzediğimi arada tek boy farkı olduğunu söyledi. Ayrıca Selçuk İnan saçını kestirmişti ve saçlarımız artık benzemiyordu." dedi.
9
10