SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eskişehirli Uğur, benzeri Galatasaraylı Selçuk ile tanıştı

Eskişehir'de fabrika işçisi 24 yaşındaki Uğur Uçak, benzeri Galatasaraylı 31 yaşındaki milli futbolcu Selçuk İnan ile tanışma fırsatını yakaladı.
Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir fabrikada işçi olarak çalışan ve bekar olan Uğur Uçak, Eskişehir'de Galatasaraylı futbolcu Selçuk İnan'a benzerliği ile tanınıyor.
Kendisinin koyu bir Eskişehirspor taraftarı olduğunu belirten ve yıllardır milli futbolcu İnan ile tanışma fırsatı arayan Uğur Uçak, 5 yaşındayken ailesinin kendisine şu an Selçuk İnan'ın forması olan 8 numaraları Galatasaray forması giydirilerek fotoğraf çektirdiğini söyledi.
Geçtiğimiz hafta çalıştığı işyerinden izin alarak İstanbul'a giden ve Galatasaray'ın antermanını izleyen Uçak, antrenman sonrası Selçuk İnan ile tanıştı.
Galatasaraylı futbolcular antrenmanda Selçuk İnan'a çok benzeyen Uğur Uçak'ı görünce şok oldular...
Uçak: "Geçtiğimiz hafta İstanbul'a Selçuk İnan ile tanışmaya gittim. Florya Tesisleri girişinde özel güvenlik görevlileri ilk önce beni gerçek Selçuk İnan sandılar.
"Daha sonra içeriye girdim. Yanıma Muslera ve Sneijder de geldi. Benim Selçuk İnan'a çok benzediğimi onlar da söylediler."
"Selçuk İnan da gerçekten kendisine benzediğimi arada tek boy farkı olduğunu söyledi. Ayrıca Selçuk İnan saçını kestirmişti ve saçlarımız artık benzemiyordu." dedi.