SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Heykeltıraş Şenol Güneş!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş “İltifat güzel şey ama taşıyamayacağım yükü almak istemem. Çok gürültü çıkarmam, etki yaparım. Bir heykeltıraş gibi oyuncuların fazlalıklarını atıyorum” dedi.

Güncellenme: 08:45, 10/11/2016
Heykeltıraş Şenol Güneş!

Bu yıl 4'üncüsü düzenlenen Brand Week İstanbul etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen ‘Sport & Impact' oturumuna katılan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, kendine has üslubuyla ilginç açıklamalar yaptı. Kartal'ın hocası “Çok övgüler aldık. İltifatlar güzel bir şey. Ama taşıyamayacağım yükü almak istemem. Ben futbolcuyum diye eşimi bana vermek istemedikleri zamanlardan, şimdi kızını futbolculara vermeye çalışılan dönemlere geldik. Ben adalete inanırım. Kızlarımı hukukçulara verdim” dedi.

09 Kasım 2016Dusko Tosic: Beşiktaş taraftarı benden nefret ettiBeşiktaş’ta bu sezonun en iyi performans gösteren isimlerinden olan ve taraftarların sevgisini kazanan Dusko Tosic, Sırp basınına özel açıklamalarda bulundu.İlgili Haberi Oku

Güneş şunları söyledi:

“Bıraktığım izleri seviyorum. Dünya Kupası'na giderken elbiselerim yüzünden çok eleştirildim. Şimdi elbiselerim yüzünden övülüyorum. Elbiseler değişebilir, karakter sağlam olsun yeter. Fazlalıklarını atıyorum oyuncuların. Heykeltıraşlar gibi. Çok gürültü çıkarmam ama etki yaparım. Futbolun bu kadar zenginleştiği bir dönemde rekabet bu kadar yoğunken bir teknik adam rakip sahaya gidip maç izleyemiyorsa bu olayı marka değeri diye konuşmak mümkün değildir.”