SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim ve Arda Turan eskisi gibi değil

Fatih Terim ve Arda Turan, idmanlarda eski defterleri açmıyor, alıştığımız 'baba-oğul’ ilişkisinin izlerini de göstermiyor. İkili, profesyonelce Kosova maçına hazırlanıyor.

Güncellenme: 09:44, 10/11/2016
Fatih Terim ve Arda Turan eskisi gibi değil

Türkiye, Kosova'ya bilenirken akıllarda tek bir soru var: Fatih Terim ve Arda Turan ilişkisi ne durumda? EURO 2016 sırasında başlayan ve Arda ile birlikte pek çok yıldız ismin milli takımdan kesilmesiyle devam eden kriz, Kosova maçı öncesi rafa kalkmıştı. Futbol Direktörü Terim; Arda Turan, Burak Yılmaz, Selçuk İnan ve Gökhan Gönül gibi isimleri yeniden Ay-Yıldızlı kadroya almıştı. Eski defterler açılmıyor gibi gözükse de aslında durumun biraz daha farklı olduğu öğrenildi.

09 Kasım 2016Emre Belözoğlu: Hem Fatih Hoca, hem de Arda ile görüştümFatih Terim ile Arda Turan’ın küslüğünü bitiren Başakşehir’in kaptanı Emre Belözoğlu, “Hem Fatih Hoca hem de Arda ile görüştüm. Bu işin bir ara bulucuya ihtiyacı yoktu” dedi. İlgili Haberi Oku

Edinilen bilgilere göre ne Fatih Terim ne de Arda Turan, yaşanan sorunları gündeme getiriyor. Ancak ikili arasındaki alışık olduğumuz ‘baba-oğul' ilişkisi de şimdilik tekrarlanmıyor. Birbirlerinden tamamen uzak değiller ancak yakın oldukları da söylenemez. Hem Terim hem de Arda, Türkiye-Kosova maçına deyim yerindeyse ‘profesyonelce' hazırlanıyor. Biri Türkiye'nin tartışmasız en başarılı teknik adamı, diğeri ise yetiştirdiğimiz en önemli futbolcu özelliğiyle Kosova maçına hazırlanıyor.