SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Donald Trump: Hayatımda gördüğüm en güzel kadın Ana Ivanovic

ABD'nin yeni başkanı Donald Trump, dünyaca ünlü Sırp tenisçi Ana Ivanovic'e olan özel ilgisi ile biliniyor. Trump, 29 yaşındaki raketin dünyanın en güzel kadını olduğunu düşünüyor.

Görkem ÇOKSEZEN
Güncellenme: 13:19, 10/11/2016
Donald Trump: Hayatımda gördüğüm en güzel kadın Ana Ivanovic

Amerika Birleşik Devletleri’nin yeni başkanı Donald Trump, kadınlara olan aşırı ilgisi ile zaman zaman gündeme geldi. ABD’nin 45. başkanı, dünyaca ünlü tenisçi Ana Ivanovic’e ise özel bir ilgi duyuyor.

3 yıl önce yaptığı Sırbistan ziyaretinde dönemin başbakanı Ivana Dacic ile bir araya gelen Trump, Ana Ivanovic hakkında, “Hayatımda gördüğüm en güzel kadın. Kesinlikle en güzel” şeklinde konuştu.

İngiltere Premier Lig’de Manchester United’da top koşturan Bastian Schweinsteiger’in karısı olan Ivanovic, 2014’te Trump ile biraraya gelerek objektiflere poz vermişti. 32 yaşındaki Bastian Schweinsteiger ile 29 yaşındaki Ana Ivanovic, 2016 yazında hayatlarını birleştirdi.

Dönemin Sırbistan Başbakanı Dacic, Trump hakkında, “15 dakika kesintisiz Ana Ivanovic hakkında konuştu. Onun en güzel tenisçi ve dünyanın en güzel kadını olduğu hakkında epey dil döktü” ifadelerini kullandı.

AMKSPOR / DIŞ HABERLER

ana-ivanovic-12521

ana-ivanovic-posing-with-donald-trump

Yayınlanma Tarihi:10:12,