SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Atatürk için yelkenler fora

SÖZCÜ’nün sponsorluğunda yarışan Sunshine’ın özel davetle katıldığı yarışlarda birinci olana, büyük ödülün yanı sıra Atatürk’ün gözde gemisi Savarona’nın maketi de verilecek.

Güncellenme: 08:28, 10/11/2016
Atatürk için yelkenler fora

‘Rüzgarlarla Dans' sloganıyla bu yıl 14'üncüsü düzenlenen ‘Sonbahar Göcek Yarış Haftası' bugün sona eriyor. Akdeniz'in en geniş uluslararası marina ağına sahip olan D-Marin Marinalar Grubu marinası D-Marin Göcek'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen yarışlarda 60 tekne ve 450 yelkenci mücadele ederken, sporcular ‘10 Kasım Atatürk Kupası' için de ter dökecek. Göcek Yat Kulübü tarafından büyük emeklerle hazırlatılan ve yapımı aylar süren Atatürk'ün gözde gemisi Savarona'nın maketi, IRC'de tüm yarışların genel değerlendirmesinde birinciliği kazanan ekibe verilecek.

29 Ekim 2016Atatürk ile Ege`yi fethettiBirinci olduğu Bodrum Cup'ta Atamızın portresini Ege Denizi'nde açan Sunshine'ın kaptanı Mustafa Duman, kupayı SÖZCÜ'ye getirdi.İlgili Haberi Oku

DUMAN: GURUR DUYUYORUZ

Bu sabahki anma töreninin ardından koşulacak son yarışın bitiminde ödül töreni düzenlenecek. SÖZCÜ gazetesinin sponsorluğunda yarışan Sunshine da yarışlara özel davetle katılıyor. Atatürk fotoğrafını taşıyan balonu ile dikkat çeken Sunshine, yerli-yabancı tüm sporcuların en çok ilgi gösterdiği tekne olurken, yöre halkından alkış alıyor. Sunshine takım kaptanı Mustafa Duman, “Atatürk Cup'a SÖZCÜ gazetesinin logosu ve Atatürk balonumuzla katılarak, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusunu saygı ile anmak büyük gurur” açıklamasını yaptı.