SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

ABD seçimlerinde rakibi olduğu Hillary Clinton’ı geride bırakarak başkan seçilen Donald Trump’ın Fenerbahçe formalı fotoğrafı sosyal medyada da büyük bir yankı uyandırdı. Taraftarlar, formalı fotoğrafı paylaşarak altına çok ilginç yorumlarda bulundular.

09 Kasım 2016TRT, Fenerbahçe`den özür dilediTrtspor “Şampiyonlar Ligi Magazin” programında yayımlanan bir videoda Fenerbahçe kulübüne hakaret içeren bir tezahüratın geçmesi nedeniyle özür diledi.İlgili Haberi Oku

İşte o paylaşımlardan bazıları:

@haticekefeli: Trump Fetoyu kesin iade edecek

@TribunnHayattir: Camiamızın evladı Donald Trump başkan oldu. Hayırlı olsun.

trump-ic

trump-ic1

trump-ic2

NE OLMUŞTU?

Amerikan Türk Cemiyeti tarafından 2012 yılında 6’ncısını düzenlenen, Türk-Amerikan işadamlarının buluştuğu gala yemeğine katılan emlak kralı ünlü iş adamı Donald Trump’a, Fenerbahçe USA Derneği Başkan Vekili Cüneyt Gürkan, isminin yazılı olduğu Fenerbahçe forması hediye etmişti. O günlerde Trump’ın başkanlığıyla ilgili bir gelişme olmazken verilen bu formanın anlamı şimdilerde büyük önem taşıyor.

Cüneyt Gürkan galada yanında getirdiği Fenerbahçe formasını Trump’a vererek basın mensuplarına poz verdirtmişti. İyi bir Fenerbahçeli olduğu bilinen Gürkan’ın bu hamlesi sosyal medyada o dönem bu kadar etkili olmazken şimdi herkes bu fotoğrafı konuşuyor.