SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Bir İlhan Cavcav klasiği!

Bir İlhan Cavcav klasiği!

Gençlerbirliği’nin duayen başkanı, İbrahim Üzülmez’den sonra Ümit Özat ile anlaştı. İlhan Cavcav’ın 62. hocası olan Özat, 15 sezon sonra yuvaya döndü.

Gençlerbirliği Teknik Direktör İbrahim Üzülmez ile yollarını ayırdıktan sonra kararını verdi. Beşiktaş'ın eski sol bekinin boşluğu, bu kez Fenerbahçe'nin efsane sol beki Ümit Özat ile doldu. Son olarak Mersin İdman Yurdu’nu çalıştıran Özat, imzayı attı. Başkentte daha önce Ankaragücü'nü çalıştıran, 1995-2001 arasında Gençlerbirliği forması giyen 40 yaşındaki futbol adamı, Başkan İlhan Cavcav'ın 46. farklı teknik direktörü oldu. Cavcav, 1977'den beri yürüttüğü başkanlığı sırasında, toplam 62 hoca ile çalıştı.

08 Kasım 2016İbrahim Üzülmez`den İlhan Cavcav`a teşekkürGençlerbirliği Kulübü’nün karşılıklı olarak sözleşmesini feshettiği teknik direktör İbrahim Üzülmez, “Gençlerbirliği gibi bir kulüpte çalışmak gerçekten beni çok mutlu etti” dedi.İlgili Haberi Oku

“ÜMİT ÖZAT’I UNUTMUŞUM”

İlhan Cavcav, Ümit Özat'ın imza törenine İbrahim Üzülmez'e teşekkür ederek başladı. Cavcav, “Ümit Özat'la çalıştığımı zannediyordum. Yaşlandım artık. Bir baktım çalışmamışım. Hemen çağırdım” dedi. Özat ise kadrosunun Beşiktaş, Fenerbahçe ayarında olduğunu söyledi.