SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son top Mario Gomez’de – Beşiktaş haberleri

Devre arasında takviye yapacaklarını açıklayan Beşiktaş Başkanı Orman, Wolfsburg’da mutsuz olan Alman yıldızın dönüşüne ise kendisinin talep etmesi şartıyla yeşil ışık yaktı.

Güncellenme: 10:33, 08/11/2016
Son top Mario Gomez’de – Beşiktaş haberleri

Sakatlıklar nedeniyle ara transferde takviye yapmalarının şart olduğunu söyleyen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Metin Albayrak'ın başında olduğu ekibin araştırmalarını sürdürdüğünü belirtti. Taraftarın, sezon öncesi takıma veda etmesine çok üzüldüğü ve uğruna kampanyalar başlattığı Mario Gomez'in ocakta geri gelme ihtimalini de değerlendiren Orman, “O iyi bir çocuk. Bizler de çok seviyoruz. Gomez, Beşiktaş'a dönmek isterse ve ondan bu yönde talep gelirse o zaman bakarız” sözleriyle Wolfsburg'da aradığını bulamayan Alman yıldızın yeniden Kartal olmasına açık kapı bıraktı.

CANER BİZİMDİR

Mario Gomez’in Wolfsburg'a satış bedelinin basında 7 milyon Euro olarak geçtiği halde Fiorentina'nın 1 milyon Euro rakam açıkladığını hatırlatan Fikret Orman, yarısında hakları olan bu bedel için gerekirse hukuki yollara başvuracaklarını aktardı. Caner'in sakatlığını talihsiz olarak gördüklerini ve milli takım sağlık heyetini suçlamadıklarını belirten siyah beyazlı kulübün patronu, sezonu kapatan yıldız sol bekin bonservisini her şeye rağmen Inter'den almaya kararlı olduklarını ifade etti. Orman, West Ham'a kiralanan Gökhan Töre'nin gündemlerinde olmadığını sözlerine ekledi.

Yayınlanma Tarihi:08:37,