SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Milli takım güldürür

Milli takıma bahar geldi. Arda Turan, Gökhan Gönül, Burak Yılmaz ve Selçuk İnan gibi tecrübeli isimlerin takıma dönmesi moralleri artırdı. Antaya'daki kampta, özellikle Arda Turan'ın neşeli tavırları dikkat çekti.

Güncellenme: 10:12, 08/11/2016
Milli takım güldürür

Arda Turan, Burak Yılmaz ve Gökhan Gönül gibi milli takımda yer etmiş tercübeli isimlerin kadroya dönmesi, ay-yıldızlı ekipte büyük sevince neden oldu.

Barcelona’da koşturan ve milli takıma alınmaması büyük spekülasyonlara sebep olan Arda Turan, bir sürelik aranın ardından milli takımla çıktığı ilk idmanda adeta neşe saçtı. Gökhan Gönül ve Burak Yılmaz’ın da antrenmandaki neşeli ve moralli halleri dikkat çekti.

Öte yandan milli takıma ilk defa çağırılan Başakşehir’in 34 yaşındaki deneyimli stoperi Yalçın Ayhan’ın da mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

TERİM SÜRPRİZ İSTEMİYOR

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, 2018 Dünya Kupası Elemeleri’nde cumartesi günü oynanacak kritik Kosova maçında sürpriz istemiyor. Bunu göz önüne alarak, yeni çağırdığı oyuncularla kadro kalitesini yükselten kurt çalıştırıcı, şimdiye kadar oynan maçlarda fazla şans vermediği genç isimleri de tartma fırsatı buldu.

Grubun en zayıf halkası olan Kosova takımı karşısında alınacak olan sürpriz bir sonuç, Türkiye’nin Dünya Kupası hedefinde yeni hesaplara yol açabilir.

A MİLLİ FUTBOL TAKIMI ANTALYA'DA A MİLLİ FUTBOL TAKIMI ANTALYA'DA

07 Kasım 2016A Milli Takım kampa girdi2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri’nde 12 Kasım’da Kosova ile karşılaşacak A Milli Takım, bugün başlayan Belek kampındaki ilk çalışmasını basına kapalı olarak gerçekleştirdi.İlgili Haberi Oku

Yayınlanma Tarihi:09:27,