SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Mesut Özil İstanbul’da çapkınlık turunda!

Mesut Özil İstanbul’da çapkınlık turunda!

İngiltere Premier Lig takımlarından Arsenal'ın yıldızı Mesut Özil, milli takım arasını İstanbul'da değerlendirdi. Almanya'da hocası Joachim Löw'den özel izin alan dünya yıldızı futbolcu, İstanbul'da çapkınlık turları attı.

Almanya Milli Takımı ve Arsenal'in Türk asıllı yıldız futbolcusu Mesut Özil, tatil için geldiği İstanbul'da çapkınlık turuna çıktı. Aday kadrosuna çağrıldığı Almanya Milli Takımı'nın yapacağı maçların kadrosundan özel izin ile çıkan Mesut Özil, soluğu İstanbul'da aldı.

Mustafa DERYAHAN / ÖZEL HABER

Londra'dan gelerek Beşiktaş'ta bir otelin kral dairesine yerleşen Özil, gündüz odasında dinlenmeyi tercih ederken, yediği akşam yemeği sonrası ise kendisini gecelere attı. Özil geldiği Asmalı’da ki bir mekannın girişinde, kendisini taşıyan minibüsten indiği sırada patlayan flaşlar ile şaşkına döndü. Morali bozulan futbolcu sorulan soruları yanıtsız bırakıp mekana giriş yaparken, sabahın ilk ışıklarına kadar gönlünce eğlendi.

SARIŞIN GÜZEL İLE SARMAŞ DOLAŞ

Mekan içinde oturduğu locada genç kızların yakın markajında kalan Özil, ilerleyen dakikalarda tanıştığı bir sarışın güzel ile samimiyeti ilerletti. Karşılıklı dans eden ikilinin daha sonra sarmaş dolaş eğlenceye devam ettiği görüldü. DJ Kerimcan Durmaz'ın çaldığı parçalar ile keyfi iyice yerine gelen Özil, şampayaları ise ardı ardına patlattırarak mekanda adeta şov yaptı.

mesut-1-custom mesut-3-custom mesut-5-custom