SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
İbrahim Üzülmez’den İlhan Cavcav’a teşekkür

İbrahim Üzülmez’den İlhan Cavcav’a teşekkür

Gençlerbirliği Kulübü'nün karşılıklı olarak sözleşmesini feshettiği teknik direktör İbrahim Üzülmez, "Gençlerbirliği gibi bir kulüpte çalışmak gerçekten beni çok mutlu etti" dedi.

 

Yazılı bir açıklama yapan Üzülmez, Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, yönetim kurulu ve taraftarlara teşekkür ederek, şu ifadeleri kullandı:

“Devre arası gelmiş olduğum Gençlerbirliği Spor Kulübü’ndeki görevimden, yönetim kurulu ile görüşerek karşılıklı olarak anlaşıp ayrılmış bulunmaktayım. Gençlerbirliği gibi bir kulüpte çalışmak gerçekten beni çok mutlu etti. Geçen seneki ve bu seneki hedeflerimi tutturduğumu düşünüyorum. Bazen iyi bir noktada da bırakmak gerektiğini düşünen biriyim. Gençlerbirliği’nin bu sene çok iyi bir yerde bitireceğine inanıyorum. Çok karakterli bir oyuncu topluluğuyla çalıştığımdan dolayı da mutlu olduğumu belirtmek isterim. Özellikle kulüp başkanım Sayın İlhan Cavcav’a, yönetim kuruluna, mütevazı taraftarımıza ve camiamıza çok teşekkür ederim”

08 Kasım 2016Son dakika | Ümit Özat Gençlerbirliği`ne imza atıyorGençlerbirliği, teknik direktör Ümit Özat ile bugün saat 15.00’te sözleşme imzalayacak.İlgili Haberi Oku