SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gökhan Saral’dan Fikret Orman’a tepki

Trabzonspor Akyazı Spor Kompleksi Koordinatörü Gökhan Saral, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın, "Biz Trabzonspor'u 10 kişi de yenerdik" sözlerine tepki gösterdi.

Güncellenme: 12:34, 08/11/2016
Gökhan Saral’dan Fikret Orman’a tepki

Spor Toto Süper Ligi’in 10 haftasında oynanan Beşiktaş – Trabzonspor müsabakasının yankıları sürüyor. Hakem Mete Kalkavan’ın, saha içindeki performansı farklı tartışmaları da beraberinde getirdi.

08 Kasım 2016Boyko Beşiktaş`a geri dönüyor!Beşiktaş’ın Malaga’ya kiraladığı kaleci Boyko, mecburen geri dönüyor.İlgili Haberi Oku

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın, “Biz Trabzonspor’u 10 kişi de yenerdik” sözlerine Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Akyazı Spor Kompleksi Koordinatörü Gökhan Saral, kendisine ait Twitter hesabından tepki gösterdi. Saral, “Başarı dediğinizin altında ne var ki bu baskı size sürekli kendinizi ifşa ettiriyor Sn. Orman. ‘Q7 kırmızı kartlık ne olmuş. Biz Trabzonspor’u 10 kişi de yenerdik’, sanki gerideydik gibi garanti sözler. Bu ne özgüven, kime bu güven? Trabzonspor eksik kadroyla sizi evinizde hapsetti. Birileri size kalkan olmuş, haksız puan içinize dert olmuş. Bir basına yasak. Bir hata yaptım yasak yanlıştı. Süleyman Seba lider başkandı, saygındı. Sonuç, 61 beden elbiseye herkes özenir fakat bazılarına sizin gibi bol gelir. Trabzonspor’un tarihini size Akyazı da alın teri ile hatırlatmak sözümüzdür” ifadelerini kullandı.

 

Yayınlanma Tarihi:10:27,