SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim Arda Turan küskünlüğünü bitiren sözler!

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile Arda Turan arasında kadro krizini çözen görüşmenin detayları ortaya çıktı.

Güncellenme: 00:45, 09/11/2016

Kosova maçı için Arda Turan’ı EURO 2016 kadrosuna alan Fatih Terim, Burak Yılmaz, Selçuk İnan ve Gökhan Gönül’ü de yeniden aday kadroya dahil etti.

Fatih Terim ile Arda Turan’ın buzları eriten konuşması ise ortaya çıktı. Gamaspor’da yer alan habere göre; öncelikle Fatih Terim ve Arda Turan’ın, Emre Belözoğlu’nun telefonundaki FaceTime uygulaması üzerinden görüştüğü ortaya çıktı.

Görüntülü konuşma yapan ikiliden Fatih Terim, Arda Turan’a duygusal bir şekilde “Oğlum ne durumdayız, nerede kaldık biz?” diye sordu.

Arda Turan ise Fatih Terim’e “Hocam biz sizi seviyoruz, sayıyoruz, görmek istiyoruz. Dünya Kupası’na gitmek istiyoruz” yanıtını verdi.

08 Kasım 2016A Milli Takım`da moraller yüksekİlgili Haberi Oku

Fatih Terim bunun üzerine “Biz ilk olarak ‘Biz de gitmek istiyoruz’ derken, Arda Turan kendisi de dahil kadro dışı kalan tüm oyuncuların yeniden kadroya alınmasını rica etti. Fatih Terim de Arda’nın ricasını kırmadı ve daha evvel kadroya aldığı Hakan Balta ve Caner Erkin’in ardından bu kez Gökhan Gönül, Burak Yılmaz ve Selçuk İnan’ı da aday kadroya davet etti. Uzun süredir gündemi meşgul eden kadro krizi de böylece noktalanmış oldu.

Yayınlanma Tarihi:22:04,