SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

1.5 senelik sözleşmesi kalan ve Avrupa devlerinden teklifler alan 22 yaşındaki futbolcu ile uzun soluklu bir kontrat yapılacak. Bruma'nın yıllık 1.2 milyon Euro'yu bulan maaşı da 2 milyon barajını geçecek

Galatasaray yönetimi, taraftarların ve takımın göz bebeği haline gelen Bruma'nın sözleşmesini uzatmak için kolları sıvadı. Üst üste gelen kötü sonuçların ardından harekete geçen yönetim, 1.5 senelik sözleşmesi kalan Portekizli futbolcu ile yeniden masaya oturmaya hazırlanıyor. 22 yaşındaki futbolcunun menajeri Catio Balde, milli maç arasında İstanbul'a gelerek yönetim ile masaya oturacak.

Takımın en önemli patlama gücü olmasına karşın senelik 1.2 milyon Euro kazanarak, Sabri'nin bile gerisinde kalan başarılı futbolcu, 2 milyon Euro barajını geçecek. Maaşı neredeyse ikiye katlanacak olan Bruma ile en az 4 senelik bir sözleşme imzalanması bekleniyor. Sözleş- mesine “40 milyon Euro'ya serbest kalır” maddesi eklenecek ve genç futbolcunun da önü açılacak.

MİLLİ ÜZÜNTÜ

Galatasaray’da gösterdiği üstün performansla, idolü olan vatandaşı Cristiano Ronaldo ile birlikte Portekiz Milli Takımı' nda forma giymek isteyen Bruma yine hüsran yaşadı. Performansında büyük birivme göstermesine karşın 22 yaşındaki futbolcu, yine Portekiz'in U21 Takımı- 'na davet edildi. Ancak yıldız futbolcu artık A takıma yükselmek istiyor.

Yayınlanma Tarihi:13:08,