SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Emre Belözoğlu TFF başkanı olsun’

Fatih Terim'i arayarak Arda Turan'ın kadroya geri çağırılmasına ön ayak olan Başakşehir kaptanı Emre Belözoğlu için spor basın camiasından enteresan öneriler geldi.

Güncellenme: 12:25, 07/11/2016
‘Emre Belözoğlu TFF başkanı olsun’

Ünlü spor yorumcuları, Arda Turan’ın tekrar milli takıma çağırılması konusunda aracılık eden Emre Belözoğlu için ilginç bir teklifte bulundu. Mehmet Demirkol ve ve Mert Aydın Emre Belözoğlu’nun bir dahaki seçimlerde TFF Başkanı Olması gerektiğini ifade ettiler.

Mehmet Demirkol, “Emre Belözoğlu Federasyon başkanı olsun. 2 dakikada işi çözdü. Bir dahaki seçime aday olsun. 3 aydır çözülemeyen sorunu 5 dakikada halletti. Emre telefon ediyor çağırılıyor, Emre telefon ediyor çağırılmıyor. Böyle şey mi olur? Nerede kurumsallık?” diye konuştu.

Mert Aydın ise TFF yönetimine inceden gönderme yaparak, “Eğer TFF’den bir yetkilinin yapması gereken şeyi Emre Belözoğlu yapıyorsa, Emre bir dahaki seçimde TFF başkan adayı olsun” ifadelerini kullandı.

06 Kasım 2016Rıdvan Dilmen Arda Turan gerçeğini açıkladıRıdvan Dilmen, NTVSpor’da Arda Turan ile Fatih Terim’in nasıl barıştığının detaylarını anlattı.İlgili Haberi Oku

Yayınlanma Tarihi:11:54,