SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
West Ham United’da Dimitri Payet tehlikesi

West Ham United’da Dimitri Payet tehlikesi

West United'ın yıldızı Dimitri Payet, Fransız kanalında yaptığı açıklamada ocak ayında takımdan ayrılabileceğinin sinyallerini verdi.

İngiltere Premier takımı West Ham United’ın dünya yıldızı Dimitri Payet, ocak ayında takımdan ayrılmayı bir seçenek olarak düşünüyor. Bu sezon çok kötü bir form grafiği ile devam eden 29 yaşındaki futbolcu, Fransız Telefoot Kanalı’na dikkat çekici açıklamalar yaptı.

“Ocakta takımdan ayrılacak mısın” sorusuna yanıt veren Payet, “Hiçbir şeye hayır diyemem. Çok kötü bir başlangıç yaptık. Ocakta ayrılıp ayrılmayacağım konusuna sonra cevap vereyim; ama transfer için kapıları kapamıyorum” diye konuştu.

Fransa’da PSG veya Marsilya’ya gidebileceği konuşulan yıldız oyuncu, “Bunu düşünmüyorum çünkü bana şimdiye kadar teklif yapmadılar. Çok kötü başladık lige. Gideceğim takımı her zaman geleceğe yönelik projelerine göre seçtim. Böyle çalışıyorum” şeklinde konuştu.

West Ham United İngiltere Premier Lig’de 16. sırada yer alıyor. Euro 2016’nın en formda yıldızlarından olan Payet, geçtiğimiz sezon inanılmaz bir performans ortaya koydu. Fransız orta saha West Ham formasıyla 2015-16 sezonunda 15 gol attı ve 17 asist yaptı.

AMKSPOR / DIŞ HABERLER