SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Öfkeli taraftarı Samuel Eto’o sakinleştirdi

Öfkeli taraftarı Samuel Eto’o sakinleştirdi

Antalyaspor'un sahasında Gençlerbilriliği'ni Eto'o'nun penaltıdan attığı golle 1-0 mağlup ettiği maçın ardından taraftar gruplarıyla Antalyasporlu futbolcular arasında yaşanan gerginliği Eto'o yumuşattı.

Maçın sonunda taraftar grupları, davet etmelerine rağmen tribünü selamlamadan sahadan ayrılan futbolculara tepki gösterdi. Soyunma odasına inen futbolcular taraftarın tepkisi üzerine sahaya tekrar döndü. Takım kaptanı Eto’o’ya gelmediği ve takımı getirmediği için sitem eden taraftarların gönlünü yine Eto’oa aldı. Antalyaspor yense de yenilse de takımın tribünlere gelmelerini isteyen taraftar takımın her zaman yanlarında olduklarını söylediler.

Eto’o sağ ayağından sakatlandığını ve acil doktora gitmesi gerektiği için gelmediğini söyledi. Tercümanı aracılığıyla taraftarın farklı ve her şeyden önemli olduğunu söyleyen Eto’o bu durumun bir daha tekrarlanmayacağı sözünü verdi.

Etoo taraftarla özçekim yapıp onları selamladıktan sonra stattan ayrıldı. Diğer futbolcularda taraftarı arkasına alarak özçekim yaptı.

ANTALYASPOR TARAFTARININ GÖNLÜNÜ ETO'O ALDI