SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor yazarları Galatasaray-Başakşehir maçı için ne dedi?

1 Bu maç şunu gösterdi ki; Başakşehir, Beşiktaş ve Fenerbahçe'den biri şampiyon olur. Galatasaray narin, naif oyuncuları ile ikinci bile olamaz. Arena'da Trabzon yenilgisinin ardından bu sonuç sezonun iflasıdır. (Kadir Çetinçalı - AMK)
2 ‘Dün gecenin özeti nedir?' derseniz, Bruma istediği çalımı atamadı. 1.96'lık Mehmet Batdal'a 1.70'lik Sabri kafa vurdurtmamaya çalıştı, Galatasaray kaybetti. (Alper Mert - AMK)
3 Kendi bahçesine bakmayıp benim bahçeme b.k atan komşuyu hiç sevmem. Beşiktaş'ın oynadığı maçtan sonra Riekerink Efendi beyanat verdi. "Beşiktaş'ın attığı gol ofsayt" dedi. Sen Beşiktaş'ı bırak, senin takımının baştan aşağı ofsayt! (Erman Toroğlu - Fotomaç) 
4 Riekerink altyapıda oyuncu yetiştirebilir ama Galatasaray'ın teknik direktörlüğünü yapamaz... Riekerink hoca olursa yıldızlar küser, skorlar da böyle aldatıcı olur... Belki dünya iyisi insandır ama Galatasaray'ı kaldıramaz. (Rıdvan Dilmen - Sabah)
5 Eğer Göksel Başkan ya da Abdullah Hoca, anormal işler yapmaz ve bu sürekliliği devam ettirirse Başakşehir, İstanbul’un 4. büyüğü olur. (Hakan Ünsal - Hürriyet)
6 Galatasaray’ın Sinan’la kazandığı golün ofsayt gerekçesiyle iptali gerekiyordu. Top ortalandığında Hakan ofsayt pozisyonundaydı. (Deniz Çoban - Fanatik)
7
8
9