SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erman Toroğlu’ndan Fatih Terim için ilginç ima!

Fatih Terim'in Kosova maçı öncesinde A Milli Takım kadrosuna Arda Turan, Selçuk İnan, Burak Yılmaz ve Gökhan Gönül'ü davet etmesini Erman Toroğlu yorumladı.

Güncellenme: 21:43, 05/11/2016
Erman Toroğlu’ndan Fatih Terim için ilginç ima!

Fatih Terim’in Kosova maçı öncesinde A Milli Takım kadrosuna Arda Turan, Selçuk İnan, Burak Yılmaz ve Gökhan Gönül’ü davet etmesini Erman Toroğlu yorumladı.

Toroğlu, Terim’in af kararının mantıklı olmadığını söylerken; “Şimdi ne oldu? Aylarca bu insanları neden oyaladılar. Ne değişti? Fatih Terim acaba Galatasaray’a mı geliyor? Şerbet atmaya başladı Selçuk’a, Burak’a…” ifadelerini kullandı.

05 Kasım 2016Arda Turan ile Fatih Terim barıştı! Milli takıma geri döndü!İlgili Haberi Oku

Erman Toroğlu ayrıca, Emre Belözoğlu’nun da çağrılması gerektiğini söylerken, “Bu enkaz Selçuk’u çağırıyorsan, o zaman Emre Belözoğlu’nun suçu ne? Onu niye çağırmıyorsun? Onu da çağır abi” şeklinde bir çağrı yaptı.

A Milli Takım kadrosuna dahil edilmediği için daha önce tartışmalara yol açan Yalçın’ın kadroya geç dahil edildiğini kaydeden Toroğlu, “Yalçın 2-3 yıldır ligin en iyi stoperi, almıyor, şimdi teşekkür mü edeceğiz? Kaç maçtır Mehmet Topal’dan stoper yaratmaya çalışıyor. Bu kadar olmaz” ifadelerini kullandı.

05 Kasım 2016Arda Turan ve Burak Yılmaz`ın milli takım sevinciİlgili Haberi Oku

(Sporx)