SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor yazarları Fenerbahçe-Manchester United maçı için ne dedi?

Fenerbahçe böyle oynasın canımızı yesin. Her kademesinde dört dörtlük bir mücadele sergileyen sarı‐lacivertliler bu maçı kazanmayı sonuna kadar hak etti. (Selçuk Dereli - SÖZCÜ)
69. saniyede gelen gol sıradan bir gol değil. Sıradan bir vole ya da rövaşata da değil. İleride benzeri atıldığında ‘Sow vuruşu’ olarak adlandırılabilecek bir gol. Bir jenerik marka... Neredeyse bir icat.. (Mehmet Demirkol - Fanatik)
Şunu net söyleyebilirim; Mourinho artık Türkiye'ye gelip çalışabilir. Bu kadar transferden ve yatırımdan sonra bu rezalet M.United'ı eğer Mourinho yapmışsa,  gelip bir kaç sene çalışabilir. Şu anda Türkiye'ye gelmek için ağaçta olgunlaşmış bir hurma gibi. Düştü, düşecek! (Erman Toroğlu - Fotomaç)
Umarım bu maç, Fenerbahçe seyircisi ile Başkan’ın, takımın da barışma maçı olur... Gerçek Fenerbahçelinin bu takımı sahada yalnız bırakmaya, öksüz bırakmaya hakkı olmadığını düşünüyorum... (Şansal Büyüka - Milliyet)
Bağnaz bir 11’le sahaya çıktı, 30’da renksiz orta sahasına Rooney’yi, 46’da Mata’yı enjekte etti ama yetmedi. Manchester’da Advocaat’ın düştüğü tutuculuk hatasına bu kez Jose Mourinho düştü bence.  (Uğur Meleke - Hürriyet)
Bütün futbolcular ellerinden geleni fazlasıyla yapmaya çalıştı. Ben en çok son bir buçuk senedir ilk defa Alper'i beğendim. Tabii ki bu mücadele UEFA'da haftanın maçı olacaktır. Çünkü üç gol de birbirinden güzeldi. (Ömer Üründül - Sabah)