SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Gaziantep Büyükşehir Belediyesporlu futbolcuların baklava keyfi

Gaziantep Büyükşehir Belediyesporlu futbolcuların baklava keyfi

Gaziantepspor Büyükşehir Belediyesporlu futbolcular, yöneticilerle bir araya gelinen yemekte, Gaziantep baklavasına yoğun ilgi gösterdi.

TFF 1. Lig ekiplerinden Büyükşehir Gaziantepspor’da teknik heyet ve futbolcular, ligdeki kritik Altınordu maçı öncesinde moral yemeğinde buluştular. Yemeğe kulüp yöneticileri, teknik heyet ve futbolcular da katıldı. Futbol Şube Sorumluları Hakkı Kılıç ve Ahmet Kavsara, teknik heyet ve futbolcularla sohbet ederek, moral depoladı.

Hedef 3 puan

Antep baklavalarına yoğun ilgi gösteren futbolcular, kritik maç öncesinde enerji de depoladı. Maçta hedefin 3 puan olduğunu belirten takım kaptanı Erdal Güneş, yemekte yaptığı kısa konuşmada Altınordu maçının önemine değindi. Güneş, “Bizim için çok önemli olan bir maç öncesinde düzenlenen bu yemek organizasyonu ile birlik ve beraberliğimizi sergiledik. Bizler için büyük bir motive kaynağı oldu. Kulüp yönetimi, teknik heyet ve futbolcular arasındaki bu birlik ve beraberliğe taraftarlarımızın da bizi maçta yalnız bırakmayarak destek vermelerini bekliyoruz. Tüm sporseverleri Pazar günü oynanacak olan Altınordu maçına davet ediyoruz. Yönetim kurulu üyelerimiz bu süreçte sorumluluklarını en şekilde yerine getiriyor. Taraftarlarımızı da bu kritik haftada takımın yanında olmalılar. Biz futbolcular da sahada en iyi şekilde mücadele ederek, 3 puanı almak istiyoruz” diye konuştu.