SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’a zor değil

Galatasaray, ligin ilk 7 sırasındaki takımların üçüyle oynayıp 7 puan topladı. Üst üste zirvedeki diğer üç ekip, Medipol Başakşehir, Fenerbahçe ve Bursaspor ile karşılaşacak Galatasaray, maksimumu hedefliyor.

Güncellenme: 08:35, 04/11/2016
Galatasaray’a zor değil

Galatasaray, zorlu bir seriye bugünkü Başakşehir maçıyla adım atıyor. Galatasaray, Medipol Başakşehir'e karşı galibiyet hedefliyor. Bu hedef, Galatasaray’ın daha önceki sonuçları düşünüldüğünde zor gözükmüyor. Galatasaray, geride kalan 9 haftada, ligin ilk 7 sırasını paylaşan takımlardan üçüyle oynadı. Gençlerbirliği ve Kardemir Karabük'ü yenen, Beşiktaş'la ise berabere kalan Aslan, dişli rakiplerine karşı 7 puan topladı.

04 Kasım 2016Dursun Özbek`in yıldız formülüGalatasaray Başkanı Dursun Özbek devre arası bazı isimleri gönderecek ve oluşacak bütçeyle 2 önemli yıldız alacak.İlgili Haberi Oku

Galatasaray, üst üste Medipol Başakşehir, Fenerbahçe ve Bursaspor ile oynayacak ve ilk 7 sıradaki takımlarla maçlarını tamamlayacak. Riekerink'in öğrencileri bu seriden 9 puan çıkartırsa ilk yarının kalan bölümünde nispeten daha zayıf rakiplerle oynayacak. 2017'ye liderlik koltuğunda girme hesapları yapan Galatasaray, bu sezon 11. Trabzonspor'a yenildi, 15. Kayserispor ile de berabere kaldı.