SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Başakşehir maçı canlı izle! (Lig Tv – 20.00)

Galatasaray, bu akşam Spor Toto Süper Lig’in liderini TT Arena'da ağırlayacak. Zirve yarışını sürdürmek isteyen Galatasaray, Başakşehir'i mağlup ederek avantaj elde etmek istiyor. İşte Galatasaray Başakşehir maçı ile ilgili detaylar ve maçı izleme ilgili kaynaklar...

Güncellenme: 19:24, 04/11/2016
Galatasaray Başakşehir maçı canlı izle! (Lig Tv – 20.00)

Süper Toto Süper Lig heyecanı bu hafta zirve yarışını yakından ilgilendiren bir maç ile başlıyor. Galatasaray Başakşehir maçı bu akşam 20.00’de başlayacak. TT Arena’da oynanacak maçta 3. sıradaki Galatasaray evinde lig lideri Başakşehir’i konuk ediyor. Peki Galatasaray Başakşehir maçı nasıl canlı izlenebilir?

Galatasaray Başakşehir maçını yayın hakkına sahip olan LigTV gösteriyor ki ligtv.com.tr adresinde ücret karşılığı maçı internetten canlı olarak izleyebilirsiniz. Alternatif olarak aşağıdaki bağlantı ile Galatasaray Başakşehir maçını canlı takip edebilirsiniz.

GALATASARAY BAŞAKŞEHİR MAÇI KADROLARI

Galatasaray: Muslera, Sabri, Semih, Hakan, Carole, Selçuk, de Jong, Sinan, Sneijder, Bruma, Eren Derdiyok

Başakşehir: Volkan, Uğur, Yalçın, Bekir, Eren, Mahmut, Emre, Mossoro, Visca, Cengiz, Mehmet Batdal

 

PUANLAR EŞİTLENEBİLİR!

Galatasaray bu akşam evinde lideri devirmeyi başarırsa ligin zirvesi değişebilir. Galatasaray’ın Başakşehir’i yenmesi ve Beşiktaş’ın da Trabzonspor’u mağlup etmesi durumunda ligin yeni lideri Beşiktaş olacak. Beşiktaş yenilirse Galatasaray ve Başakşehir aynı puanda zirveyi paylaşacaklar.

 

Yayınlanma Tarihi:19:23,