SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Alanyasporlar Derneği takımları için imam eşliğinde dua okudu. Dernek üyelerinin yoğun katılım gösterdiği etkinlikte Alanyaspor’un içerisinde bulunduğu kötü gidişatı aşması için taraftarlar dua okudu. Duanın ardından dernek sözcüsü Adem Tunç, “Bugün burada perşembe gecesinin hayrından dolayı bir dua okuma etkinliği düzenlemek istedik. Yoğun da katılım oldu. Amacımız, ülkemizin, milletimizin ve vatanımızın içerisinde bulunduğu duruma dua ederek şükretmek ve Aytemiz Alanyasporumuzun başarısı için iyi niyet temennilerinde bulunmaktı. Katılan tüm herkese teşekkür ederiz” dedi.

02 Kasım 2016Alanya`da Vagner Love için gol duası yapılacakSüper Lig’in yeni takımlarından Aytemiz Alanyaspor taraftarı, bu sezon başında sözleşme imzaladığı ancak hiç gol atamayanı 32 yaşındaki Vagner Love için imam eşliğinde gol duası yapacak.İlgili Haberi Oku

“Vagner Love için dua edecekler” haberleri hakkında da konuşan Adem Tunç, “Vagner Love’a dua olayı tamamen kendi aramızda konuştuğumuz ve mizahi yönden yaklaştığımız olaydı. Bir arkadaşımızın sosyal medyada paylaşmasının ardından Alanya ve Türkiye gündemini bırakın, tüm dünyada gündem oldu. Birçok site haberi yayınladı. Oysa, yapacak olduğumuz dua etkinliğinin hazırlanışı sırasında kendi aramızda konuştuğumuz mizahi bir durumdu. Bazı haber siteleri ve ajanslar durumu abarttı. Hepsi bu” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:10:28,