SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mehmet Demirkol Podolski ve Riekerink’i eleştirdi

NTV Spor'daki Spor Servisi programında yorumlarda bulunan Mehmet Demirkol, Lukas Podolski'nin topa etkili vurmak dışında bir varlık göstermediğini söyledi.

Güncellenme: 11:47, 03/11/2016
Mehmet Demirkol Podolski ve Riekerink’i eleştirdi

Ünlü futbol yorumcusu Mehmet Demirkol, Lukas Podolski’nin formunu eleştirdi. Alman futbolcunun sahada yürüdüğünü söyleyen Demirkol, Riekerink’in isme göre oyuncu değişikliği yaptığını söyledi.

Demirkol şu yorumları yaptı:

“Podolski yürüyor. Riekerink oyuncuların ismine göre sahaya alıyor. Bu psikolojik bir durum. Burada ben nasıl Podolski’yi çıakrabilirim diyor. Kendinde Poodlski’yi çıkarma hakkı görmüyor. Hayatta en büyük problem olduğun yeri hak etmediğini düşünmektir. Riekerink böyle düşünüyor. Bir yeri hak ediyorsan ediyorsundur. Kendini söyle düşünüyorsa sorun var.

“İleride pas bağlantısı en iyi olan oyuncular Sneijder ve Eren. Podolski hamle oyuncusu olarak kullanılmalı.”

“YASİN KADRONUN OLMAZSA OLMAZI”

Yasin’i ben çok eleştirdim ama şu kadronun olmazsa olmazı. En azından uğraşır. Şampiyon yaptı takımı. Hamza hoca dönemindeki şampiyonlukta bir numaralı adam Yasin’dir. Podolski’yi orada oynatacağım diye Yasin’i, Eren’i kaybediyorsun. Podolski hiç yok ortada. Adam yopu alacak ayağına güm diye vuracak. Bunu yapmadığı zmaan çok yararsız bir adama dönüşüyor.

Yayınlanma Tarihi:11:45,