SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dick Advocaat’tan yoğun terapi

Manchester United ile oynanan ilk maçın olumsuz havasını futbolcularının üzerinden atmak isteyen Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, oyuncularını “İşte kendinizi gösterme fırsatı” diyerek motive ediyor.

Güncellenme: 08:15, 03/11/2016
Dick Advocaat’tan yoğun terapi

İngiltere’de Manchester United'a 4-1 mağlup olan Fenerbahçe’nin Teknik Direktörü Dick Advocaat, bugünkü maç öncesinde futbolcularının üzerinde oluşan olumsuz havayı atmak için kendilerine gerek mental gerekse motivasyon anlamında yoğun terapi uyguluyor. Oyuncularına “İlk maçta takım savunmasında yaptığımız basit hatalar nedeniyle mağlup olduk” diyen Hollandalı çalıştırıcı, “Ama bu karşılaşmada sahaya gerçek gücünüzü yansıtacağınıza inanıyorum. İşte size kendinizi gösterme fırsatı” ifadelerini kullandı.

03 Kasım 2016Fenerbahçe – Manchester United maçı saat kaçta hangi kanalda?Avrupa Ligi'nde bugün Manchester United ile karşılaşacak olan Fenerbahçe'de hedef 3 puanla sahadan ayrılmak. Peki Fenerbahçe – Manchester United maçı saat kaçta başlayacak ve hangi kanalda yayınlanacak?İlgili Haberi Oku

TARİH YAZMALIYIZ

“Manchester United’ı yenerek tarih yazmak sizin elinizde” diyerek konuşmasını sürdüren tecrübeli teknik adam, takım savunması konusunda oyuncularına uyarılarda bulundu. Manchester United gibi rakiplerin en küçük hatayı affetmeyeceğine dikkat çeken Advocaat, “Bunu ilk maçta gördük. Takım savunmasını iyi uygulamalıyız ve tam konsantrasyonla savunma yapmalıyız” diye konuştu.