SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Adana Demirspor’dan Eskişehirspor taraftarına çağrı!

Adana Demirspor taraftar grubu, sahasında oynayacağı Eskişehirspor maçı öncesi konuk takım taraftarlarına eşine az rastlanır bir çağrıda bulundu.

Güncellenme: 11:10, 03/11/2016
Adana Demirspor’dan Eskişehirspor taraftarına çağrı!

TFF 1. Lig’de bu hafta oynanacak Adana Demirspor – Eskişehirspor maçı öncesi Türkiye’de pek de sık rastlanmayan bir olay yaşandı. Adana Demirspor’un taraftar grubu Şimşekler, konuk takım taraftarlarına deplasman tribününü doldurma çağrısı yaptı.

02 Kasım 2016TFF`den `İzmir Marşı` ve `Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa` açıklamasıTürkiye Futbol Federasyonu, Adana Demirspor’a ‘İzmir Marşı’ ve ‘Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa’ tezahüratları nedeniyle ceza verildiği şeklindeki haberlere yanıt verdi.İlgili Haberi Oku

Sosyal medyada yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

“Tribünlerin bitme noktasına geldiği şu günlerde, köklü camiaları yanlış hakem atamalarıyla karşı karşıya getirmeye çalışan TFF’ye inat, tribün kültürü olan Eskişehirspor taraftarını, yıllardır dolmayan deplasman tribünümüzde görmek isteriz. Şimdiden kazasız belasız yolculuklar diler, maçın dostluk havasında geçmesini dileriz.”

Bu güzel teklif karşısında kayıtsız kalmayan Eskişehirspor’un sosyal medya hesapları da Adana Demirspor’un taraftar grubuna teşekkür ederek güzel dileklerde bulundular.