SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’a para yağıyor

Napoli beraberliğiyle birlikte 500 bin Euro’yu daha kasasına koyan Beşiktaş, toplamda 1 galibiyet ve 3 beraberlikle sadece topladığı 6 puan ile 3 milyon Euro kazandı. Ayak bastı ve reklam gelirleriyle bu kazanç katlanıyor.

Güncellenme: 12:38, 02/11/2016
Beşiktaş’a para yağıyor

İtalyan devi karşısında öne geçmesine rağmen skoru koruyamayan ve 1-1 berabere biten maç ile birlikte Beşiktaş, UEFA'dan 500 bin Euro daha kazandı.

02 Kasım 2016Spor yazarları Beşiktaş – Napoli maçını yorumladıSpor yazarları 1-1 berabere biten Beşiktaş – Napoli maçını yorumladı.İlgili Haberi Oku

Sadece grup aşamasında 1 galibiyet ve 3 beraberlikle 3 milyon Euro kazanan Siyah-Beyazlılar, ayak bastı parası olarak da 12 milyon Euro almıştı. Gruptan çıkma konusunda hayli iddialı olan Kartal eğer adını ikinci tura yazdırırsa 5.5 milyon Euro'yu daha kasasına koyacak. Ayrıca Türkiye'den gruplara katılan tek takım olması itibariyle yayın gelirleri pastasını da tek başına alacak olan Beşiktaş'ın elde edeceği gelir 30 milyon Euro'yu bulabilir. Kartal kazanmaya devam ettikçe UEFA'dan alacağı para daha da artacak.

02 Kasım 2016İtalyan basınından Beşiktaş-Napoli maçı manşetleriİtalyan basını, Şampiyonlar Ligi B Grubu’nda Beşiktaş ile Napoli’nin 1-1 berabere kalması sonrası mücadeleyi manşetlere taşıdı.İlgili Haberi Oku

Yayınlanma Tarihi:09:55,