SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Napoli taraftarları geldikleri gibi olay çıkardı

Beşiktaş maçını izlemek üzere İstanbul Atatürk Havalimanı'na gelen taraftarlar, havaalanında basına ve personele sataştı.

Güncellenme: 18:21, 01/11/2016
Napoli taraftarları geldikleri gibi olay çıkardı

Sabahın erken saatlerinde İstanbul’a gelerek maç saatini bekleyen ilk 2 grup Napoli taraftarları Atatürk Havaalanı’na gelen son kafile ile alanda buluşmayı tercih etti ve polis kontrolünde stada topluca getirilecekler.

Napoli taraftarlarının öğleden sonra Sultanahmet’te toplanıp, Eminönü-Harem-2. köprü güzergahından geçirilip eziyet çektirileceklerine dair haberler bu durumda asılsız çıkarken, İstanbul polisi ile yapılan görüşmelerde havaalanından stada geçmek için Atatürk’te bir araya gelmek tercih edildi.

Alana son kafile olarak yaklaşık 200 taraftar gelirken, sabah 05.00’te 50 kişilik ilk grubun geldiği, 11.00’de ikinci grubun İstanbul’a ulaştığı öğrenildi.

8 otobüs dolusu Napoli taraftarı birazdan stada ulaşmak için Atatürk Havaalanı’ndan hareket edecek. İtalyanların karşılarında gördükleri basın mensuplarına ve alandaki çalışanlara el-kol hareketlerinde bulundukları ve gerginlik yaşandığı görüldü.

Yayınlanma Tarihi:16:36,