SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim’den kadro sürprizi

1 Fatih Terim, yaklaşan Kosova maçı öncesinde yeni isimleri kadroya davet edebilir. Kulislerde konuşulanlara göre Terim, Kosova'ya karşı yeni bir sürpriz kadroya imza atabilir. İşte o isimler:
2 Milli takım sahasında Kosova'yı ağırlamaya hazırlanıyor. 12 Kasım Cumartesi günü Antalya'da oynanacak maç öncesi Fatih Terim'in kadroyu oluşturma çalışmaları devam ediyor.
3 Arda Turan, Burak Yılmaz, Selçuk İnan, Caner Erkin, Hakan Balta ve Gökhan Gönül'e milli davet gönderilmemişti. Sonra Hakan Balta ve Caner Erkin kadroda kendilerine yer buldu.
4 Fatih Terim'in Kosova'ya karşı da Özellikle basın önünde verdikleri demeçler nedeniyle Arda Turan ve Burak Yılmaz, Fatih Terim'in kadroda düşünmediği isimlerin başında geliyor.
5 Ancak kadroya İspanya'dan başka bir isim çağrılabilir. O isim; Emre Çolak... Sezon başında Deportivo La Coruna'ya giden ve gösterdiği performans ile dikkat çeken Emre Çolak.
6 Terim'in kadroda düşündüğü isimlerden iki tanesi de Almanya'dan. Hoffenheim'lı Kerem Demirbay ve Mainz'lı Suat Serdar.Fatih Terim her iki oyuncuyu da takip ettiklerini ve Türkiye'ye kazandırmak istediklerini söylemişti.
7
8