SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim’den kadro sürprizi

Fatih Terim Kosova maçında sürpriz isimlere yer verebilir.

Fatih Terim, yaklaşan Kosova maçı öncesinde yeni isimleri kadroya davet edebilir. Kulislerde konuşulanlara göre Terim, Kosova'ya karşı yeni bir sürpriz kadroya imza atabilir. İşte o isimler:
Milli takım sahasında Kosova'yı ağırlamaya hazırlanıyor. 12 Kasım Cumartesi günü Antalya'da oynanacak maç öncesi Fatih Terim'in kadroyu oluşturma çalışmaları devam ediyor.
Arda Turan, Burak Yılmaz, Selçuk İnan, Caner Erkin, Hakan Balta ve Gökhan Gönül'e milli davet gönderilmemişti. Sonra Hakan Balta ve Caner Erkin kadroda kendilerine yer buldu.
Fatih Terim'in Kosova'ya karşı da Özellikle basın önünde verdikleri demeçler nedeniyle Arda Turan ve Burak Yılmaz, Fatih Terim'in kadroda düşünmediği isimlerin başında geliyor.
Ancak kadroya İspanya'dan başka bir isim çağrılabilir. O isim; Emre Çolak... Sezon başında Deportivo La Coruna'ya giden ve gösterdiği performans ile dikkat çeken Emre Çolak.
Terim'in kadroda düşündüğü isimlerden iki tanesi de Almanya'dan. Hoffenheim'lı Kerem Demirbay ve Mainz'lı Suat Serdar.Fatih Terim her iki oyuncuyu da takip ettiklerini ve Türkiye'ye kazandırmak istediklerini söylemişti.