SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şenol Güneş’i zorlayan karar

Napoli kadrosunu büyük ölçüde kafasında şekillendiren Şenol Güneş, sadece orta sahanınmerkezinde Atiba’nın yanında oynatacağı isme karar veremedi.

09:42 -
Şenol Güneş’i zorlayan karar

Art arda şok sakatlıkların yaşandığı Beşiktaş'ta Teknik Direktör Şenol Güneş, Napoli karşısına süreceği ilk 11'ini bir bölge hariç belirledi. Güneş, kalede Fabri'den vazgeçmeyecek, defans dörtlüsünü ise Beck-Marcelo-Tosic-Adriano ile oluşturacak. 10 numara pozisyonunda Tolgay, kanatlarda Olcay ve Quaresma, ileri uçta Aboubakar hücum hattını meydana getirecek. Ankara'ya götürülmeyip Napoli'ye saklanan Atiba'nın yanında ikinci ismin kimin olacağı ise soru işareti. Tecrübeli hoca, sakatlıklarını atlatan ancak maç eksiği olan Gökhan İnler ile Oğuzhan arasında tercih yapacak.

30 Ekim 2016Fikret Orman: FETÖ´ye en az bulaşmış camia Beşiktaş`tırBeşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman çarpıcı açıklamalarda bulundu.İlgili Haberi Oku

OLCAY ZAMANI

Caner ve Talisca'nın yokluğunda Olcay Şahan'a artık daha fazla yük binecek. İlk 11'de başladığı Gençlerbirliği maçında sol önde görev yapan milli futbolcu, beklentinin altında kalınca ikinci yarının başında kenara alınmıştı. Şenol Güneş'in sol bekte de alternatif olarak gördüğü Olcay, Napoli karşılaşmasından itibaren bu zorlu dönemde gerçek kapasitesini sahaya yansıtmayı hedefliyor. Beşiktaş'ta beşinci sezonunu geçiren 29 yaşındaki gurbetçi oyuncu,moral bozmadan hırsla sürdürdüğü çalışmalarında özellikle defansif yönünü geliştirmeye gayret ediyor.