SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaşlı taraftarlar için maç günü mekanları

Restoran keşif rehberi Zomato, geçtiğimiz sene açılan Vodafone Arena’nın Beşiktaş’ta yarattığı coşkulu havaya kayıtsız kalmadı. Zomato’nun Beşiktaş taraftarına özel olarak hazırladığı ve Beşiktaş Belediyesi’nin desteğiyle yayınladığı “Çarşı’da Maç Günü” derlemesi; maç günü Beşiktaş’ta gidilebilecek en iyi mekanları içeriyor.

17:26 -
Beşiktaşlı taraftarlar için maç günü mekanları

Beşiktaş taraftarının senelerdir hasretle beklediği yuvası Vodafone Arena'nın açılışı taraftarın coşkusunu ikiye katlarken, Beşiktaş semtine de hareketlilik kattı. Kısa süre içerisinde İnönü Stadı zamanındaki popülaritesini yakalayan Beşiktaş'ta maç günleri adeta bir bayram havasında geçmeye başladı. Bu coşkunun artarak devam etmesinde; bu zamana kadar hem Spor Toto Süper Lig'de, hem de Şampiyonlar Ligi’nde oynadığı hiçbir resmi maçta yenilgi görmeyerek, yoluna namağlup devam etmesi büyük bir pay sahibi oldu.

Hem maçı Arena'da izleyecek taraftarın maç öncesi ve sonrası buluşabileceği mekanların yer aldığı, hem de büyülü atmosferi kaçırmak istemeyip maçı Beşiktaş'taki kafe ve restoranlarda izleyecek olanlara en iyi alternatifleri içeren derleme, kısa süre içerisinde fazlasıyla popüler oldu. “Çarşı'da Maç Günü” derlemesindeki mekan sayısının; önümüzdeki günlerde Zomato kullanıcılarının kullanım datası incelenerek artması bekleniyor.

Sizler de bu heyecana aynı coşkuyla ortak olmak isterseniz, taraftara özel olarak hazırlanmış derlemeye muhakkak göz atmalısınız.

İŞTE O MEKANLAR