SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Günün spor ekranı

Günün spor ekranı

Günün öne çıkan spor karşılaşmalarını ve yayınlandıkları kanalları sizler için derledik.

FUTBOL

Spor Toto Süper Lig

M. Başakşehir-Akhisar Bld……… Lig TV…….. 13.30

Trabzonspor-Ç. Rizespor……….. Lig TV…….. 16.00

Fenerbahçe-Karabük…………….. Lig TV…….. 19.00

TFF 1. Lig

Ümraniye-Adana DS…………. TRT Spor…….. 13.00

Balıkesirspor-Samsunspor…..TRT Avaz…….. 14.00

Eskişehir-Bandırmaspor……… TRT Türk…….. 15.00

Şanlıurfa-Mersin İY…………… TRT Spor…….. 19.00

Manisa-Sivas…………………….TRT Avaz…….. 19.00

Spor Toto 2. Lig

BB Erzurum-B.Çekmece… Kardelen TV…….. 13.00

Spor Toto 3. Lig

Orduspor-Sultanbeyli Bld……. Altaş TV…….. 13.00

Yeşil Bursa-Çatalca……….Bursaspor TV…….. 13.30

İspanya Ligi

Eibar-Villarreal…………………… Lig TV 2…….. 14.00

Real Betis-Espanyol……………. Lig TV 4…….. 20.30

Las Palmas-Celta Vigo………… Lig TV 2…….. 22.45

Almanya Ligi

Hoffenheim-Hertha………..Eurosport 2…….. 16.30

Köln-Hamburg………………Eurosport 2…….. 18.30

Hollanda Ligi

Feyenoord-Heerenveen……. Tivibuspor…….. 16.30

İngiltere Ligi

Everton-West Ham……………. Lig TV 3…….. 16.30

Southampton-Chelsea……….. Lig TV 3…….. 19.00

İtalya Ligi

Milan-Pescara…………………… Lig TV 2…….. 17.00

Sampdoria-Inter………………… Lig TV 3…….. 22.45

Rusya Ligi

Zenit-Tom Tomsk…………. Tivibuspor 2…….. 17.00

Portekiz Ligi

Braga-Belenenses…………. Tivibuspor 2…….. 23.15

BASKETBOL

Spor Toto Basketbol Süper Ligi

Fenerbahçe-Karşıyaka………… Lig TV 3…….. 13.00

Trabzon MP-Darüşşafaka……. Lig TV 2…….. 17.00

Anadolu Efes-M. Uşak……… NTV Spor…….. 19.00

Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Fenerbahçe-İstanbul Üni……. TRT Spor…….. 15.00

İtalya Ligi

E. Brindisi-A. Torino………… Tivibuspor…….. 14.00

E. Trentino-R. Emilia……… Tivibuspor 3…….. 22.45

VTB Ligi

BC Avtdoor-CSKA………… Tivibuspor 2…….. 14.00

Zenit-VEF Riga…………….. Tivibuspor 2…….. 19.00

İspanya Ligi

Valencia-M. Andorra…….. Tivibuspor 3…….. 14.30

U. Malaga-Baskonia……… Tivibuspor 3…….. 20.30

Almanya Ligi

S. City Jena-T.Bonn………. Tivibuspor 3…….. 17.30

FORMULA 1

Meksika GP..Smart Spor…….. 22.00