SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bouchard ve Cash Çağla ile Marsel İlhan’a karşı

Ankara, bugün TEB’in organize ettiği tenis heyecanıyla coşacak. İki dev Bouchard ve Pat Cash, Çağla Büyükakçay ve Marsel ile karşılaşacak.

Güncellenme: 10:31, 30/10/2016
Bouchard ve Cash Çağla ile Marsel İlhan’a karşı

Türkiye Tenis Federasyonu'nun (TTF) katkılarıyla, organizasyonunu Türk Ekonomi Bankası'nın (TEB) üstlendiği tenis heyecanı bugün Ankara Arena'da gerçekleşecek. Dünyaca ünlü tenisçiler Kanadalı Eugenie Bouchard ve Avustralyalı Pat Cash, milli raketlerimiz Çağla Büyükakçay ve Marsel İlhan'la tekler müsabakalarında karşı karşıya gelecek.

29 Ekim 2016Marcel İlhan Galatasaray`daTenis şubesini kuran Galatasaray, bünyesine kattığı Taçspor kulübüne milli oyuncu Marsel İlhan’ı transfer etti. İlgili Haberi Oku

Sokak tenisi aktivitelerinin 2016 yılı finali anlamına da gelecek olan TEB Tennis Stars Series, Türkiye'de gerçekleştirilecek ilk tenis Showdown etkinliği olacak. Tenis coşkusunun yanı sıra gün boyu sürecek farklı aktivitelerle eğlencenin zirve yapacağı, sürprizlerle dolu TEB Tennis Stars etkinliğine dair tüm detaylara tenis severler We Are Tennis Facebook sayfasını takip ederek ulaşabilecek.