SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Andrey Yarmolenko tribünden tezahürat yaptı

Beşiktaş'ın UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'ndaki rakibi Dinamo Kiev'in kaptanı Andrey Yarmolenko, sakatlığı nedeniyle forma giyemediği son lig maçında tiribüne çıkarak tezahürat yaptı.

19:12 -
Andrey Yarmolenko tribünden tezahürat yaptı

Dinamo Kiev’in geçen hafta Aleksandriya ile 1-1 berabere kaldığı maçın ardından taraftarlarca isteksiz oynamakla eleştirilen ve en fanatik taraftar grubu “Ultras” ile arası bozulan Ukraynalı yıldız Andrey Yarmolenko, bu hafta taraftarlarla barıştığını göstermek için Karpati maçını tribünden izledi.

Yarmolenko, Ukrayna Premier Ligi’nde geçen hafta Aleksandriya deplasmanında maç sonunda aleyhinde tezahüratta bulunan Dinamo Kiev taraftarlarıyla tartışmıştı. Bunun üzerine “Ultras” taraftar grubundan takıma “uyarı” geldi. Grubun sosyal paylaşım sitesinden yapılan açıklamada, “Futbolcular kendilerini dünyanın hakimi sanıyorlar, yıldız olduklarını, Avrupa’nın en iyileri olduklarını zannediyorlar. Biz, çabalayan takımı her yerde destekleriz. Ama eğer böyle umursamaz olurlarsa iş değişir. Genç takım sahaya çıksa ve kaybetse kimse bir şey demez” denildi. Geçen hafta dizindeki sakatlığı nükseden Yarmolenko’nun yaklaşık 10 gün sahalardan uzak kalacağı açıklanmıştı.

Son güncelleme: 19:14 30.10.2016