SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor yazarları Gençlerbirliği-Beşiktaş maçı için ne dedi?

Sezon başından bu yana 60 dakika durup sonradan oynayan Beşiktaş hep kazanmıştı ama bu kez olmadı. Pozisyon yok değildi ama aklının başına geç gelmesinin bedeli kaybedilen 2 puan oldu. (Gökhan Dinç - AMK)
Tosic'in stopere geri dönmesi defansı toparlayınca, Cenk'e rağmen (!) zaten iş gol atmaya kalmıştı. Aboubakar ve Beşiktaş forvetlerine kaleci Hopf tek başına direndi. Bu hovardalık ancak 1 puana yetti. (Ali İskefli - Korkusuz)
Fabri’nin çıkışı hatalı, önünde Rhodolfo varken “Çıkmışken müdahale edeyim” kafasında hareket edip Rhodolfo’yu etkisiz hale getirmesi daha da büyük hata. Fabri o pozisyonda adeta “kendi kalesine asist” yaptı! (Ali Ece - Hürriyet)
Yahu arkadaşlar, neyin rotasyonu! Futbolcu çok yoruluyormuş, rotasyona giriyormuş: "Ulan tonla para veriyorsunuz bu topçulara, neyin rotasyonu?" (Erman Toroğlu - Sabah)
Hopf tuttu Gençler puanı kaptı, Fabricio tutamadı, Beşiktaş Başkent’te iki puanı bıraktı... Benim için ayrıntılar bir yana maçın özeti budur... (Şansal Büyüka - Milliyet)
Kalecinin eli! Fabri golde büyük hata yaptı. Bir kalecinin ayağı çok iyi olabilir ama önce eli iyi olacak. Eli iyi olursa kadayıf, ayağı iyi olursa kaymak olur. Beşiktaş, Beşiktaş gibi oynayınca 1 gol atabildi. (Rıdvan Dilmen - Fotomaç)